Zobacz większe

Spray na porost włosów Lazar 100 ml

Nowy produkt

Naturalny spray przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną, aby ich włosy były gęste, mocne i pozbawione łupieżu. Niezbędny w pielęgnacji cienkich, łamliwych włosów ze skłonnością do wypadania. Skutecznie odżywia i odbudowuje struktury komórkowe pojedynczych kosmyków oraz hamuje proces ich wypadania. Zawiera ekstrakty z 17 roślin z całego świata.

Więćej szczegółów

139,00 zł

Naturalny spray przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną, aby ich włosy były gęste, mocne i pozbawione łupieżu. Niezbędny w pielęgnacji cienkich, łamliwych włosów ze skłonnością do wypadania.

Skutecznie odżywia i odbudowuje struktury komórkowe pojedynczych kosmyków oraz hamuje proces ich wypadania. Sprawia, że nowe kosmyki rosną szybciej, zyskują gęstość i objętość, stają się miękkie, lśniące i z łatwością się układają.

Zawiera 17 naturalnych składników pozyskanych z roślin z całego świata, jest przebadany dermatologicznie i skuteczny w działaniu, co potwierdzając trycholodzy i rosnące grono zadowolonych klientów.

Skład: Guarana, Aloes, Pokrzywa, skrzyp polny, ziele ogórecznika, Rozmaryn, Tymianek, Łopian, Kłącze tataraku, bylica boże drzewko, Brahmi, liguster, papryka chilli, miłorząb japoński, żeń–szeń, kwas foliowy, czarna rzepa

Pojemność: 100 ml

30 innych produktów w tej samej kategorii: