Olejek kąpielowy z rozmarynem Memes 200 ml Zobacz większe

Olejek kąpielowy z rozmarynem Memes 200 ml

Nowy produkt

Olejek kąpielowy rozmarynowy z dzikim głogiem zawdzięcza swoje właściwości obecności naturalnego olejku eterycznego z rozmarynu lekarskiego. Naturalny olejek z rozmarynu lekarskiego znany jest w medycynie ludowej jako lek na bóle głowy. Poprawia także krążenie, a dzięki właściwościom zmniejszającym napięcie niweluje bóle mięśni.

Więćej szczegółów

Uwaga: Ostatnie sztuki na sprzedaż

14,90 zł

Olejek kąpielowy rozmarynowy z dzikim głogiem zawdzięcza swoje właściwości obecności naturalnego olejku eterycznego z rozmarynu lekarskiego. Naturalny olejek z rozmarynu lekarskiego znany jest w medycynie ludowej jako lek na bóle głowy. Poprawia także krążenie, a dzięki właściwościom zmniejszającym napięcie niweluje bóle mięśni. Ekstrakt z otrębów pszennych zawarty w formule kosmetyku doskonale oczyszcza skórę. Dzięki wysokiej zawartości witaminy E,olejek kąpielowy wygładza i ujędrnia skórę. Owoce dzikiego głogu nawilżają i zmiękczają skórę, nadając jej jedwabistą gładkość i delikatność. Olejek kąpielowy rozmarynowy z dzikim głogiem dodany do kąpieli odświeża i poprawia nastrój, dodaje energii oraz przeciwdziała zmęczeniu fizycznemu i umysłowemu. Po kąpieli skóra jest nawilżona i jedwabiście gładka. Puszysta, aromatyczna piana doskonale relaksuje, pielęgnuje i myje.

Sposób użycia: do wanny wlać 25 – 30 ml olejku pod strumień ciepłej wody o temperaturze ok.35- 40°C. Zalecany czas trwania kąpieli: ok. 20 min. Może być stosowany do mycia ciała pod prysznicem.

Pojemność: 200 ml

30 innych produktów w tej samej kategorii: