​Krem przeciw zmarszczkom dla mężczyzn 50 ml Zobacz większe

​Krem przeciw zmarszczkom dla mężczyzn 50 ml

Nowy produkt

Krem przeznaczony jest dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Formuła stworzona jest na bazie takich składników jak kolagen z elastyną, ekstrakt z borowiny i lukrecji oraz octan witaminy E. Krem zalecany jest do stosowania na pomarszczoną skórę z oznakami utraty jędrności.

Więćej szczegółów

Uwaga: Ostatnie sztuki na sprzedaż

12,00 zł

Krem przeznaczony jest dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Formuła stworzona jest na bazie takich składników jak kolagen z elastyną, ekstrakt z borowiny i lukrecji oraz octan witaminy E. Krem zalecany jest do stosowania na pomarszczoną skórę z oznakami utraty jędrności. Jego regularne stosowanie pielęgnuje, regeneruje oraz chroni skórę przed wysuszeniem.Krem powoduje poprawę elastyczności i gładkości skóry, jak i zapewnia jej odpowiednie nawilżenie i wzmocnienie skóry twarzy.
Sposób użycia: Niewielką ilość kremu nanieś na oczyszczoną skórę twarzy.  Nie stosować na uszkodzoną skórę twarzy oraz w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu. Unikać kontaktu z oczami i  ustami. W przypadku dostania się produktu do oka wypłukać dużą ilością czystej wody. Nie stosować u dzieci. Przebadany dermatologicznie produkt zaleca się przechowywać w temperaturze pokojowej.
Pojemność: 50 ml

30 innych produktów w tej samej kategorii: