Flaki w rosole Stoczek 500 g Zobacz większe

Flaki w rosole Stoczek 500 g

Nowy produkt

Flaki wołowe w rosole to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. Przedżoładki drobiowe z suszonymi warzywami w wywarze drobiowym łączą domowy smak z wygodą i szybkością przygotowania. 

Więćej szczegółów

8,50 zł

Flaki wołowe w rosole to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. Przedżoładki drobiowe z suszonymi warzywami w wywarze drobiowym łączą domowy smak z wygodą i szybkością przygotowania.  Długi, bo aż dwuletni termin przydatności do spożycia, dania gotowe Stoczka zawdzięczają procesowi sterylizacji termicznej. Sterylizacja, czyli ogrzewanie produktów w temperaturze przekraczającej 100o C, jest naturalna metodą zapewnienia trwałości produktom spożywczym. Zachowują dzięki temu bogactwo wartości odżywczych i witamin oraz nie wymagają specjalnych warunków przechowywania. Dodatkowym zabezpieczeniem świeżości obiadów Stoczka jest charakterystyczny klik przy odkręcaniu słoika.  

Skład: przedżoładki drobowe, wywar drobiowy, marchew, pietruszka, cebula, czosnek, por, seler, olej rzepakowy, ekstrakt drożdżowy, aromaty.

Pojemność: 500 g

30 innych produktów w tej samej kategorii: