Iwonicki peeling do mycia twarzy 150 ml Zobacz większe

Iwonicki peeling do mycia twarzy 150 ml

Nowy produkt

Iwonicki peeling do mycia twarzy do mycia twarzy przeznaczony jest do oczyszczania skóry twarzy i szyi. Doskonale myje oraz usuwa toksyny i nadmiar łoju. Naturalny żel do mycia twarzy nie zawiera mydła, dzięki czemu nie wysusza skóry.

Więćej szczegółów

22,00 zł

Iwonicki peeling do mycia twarzy do mycia twarzy przeznaczony jest do oczyszczania skóry twarzy i szyi. Doskonale myje oraz usuwa toksyny i nadmiar łoju. Peeling do mycia twarzy oczyszcza pory, nie naruszając naturalnej bariery skóry. Naturalny ¿el do mycia twarzy nie zawiera mydła, dzięki czemu nie wysusza skóry. Żel wygładza skórę poprawiając jej wygląd i kondycję. Pantenol i betaina natomiast zapewniają skórze optymalny poziom nawilżenia i chroni przed jej wysuszeniem. Lecznicza woda termalna z Iwonicza-Zdroju, zawarta w formule dostarcza niezbędne dla skóry sole i mikroelementy. Stosowanie peelingu do mycia twarzy poprawia zdolność skóry do wchłaniania produktów pielęgnacyjnych.

Kosmetyki do mycia twarzy z Uzdrowiska Iwonicz pozostawiają uczucie czystości i świeżości oraz przywracają skórze naturalny blask.

Sposób użycia:
Niewielką ilość żelu nale¿y nanieść na zwilżoną wodą skórę twarzy i szyi. Delikatnie masować okrężnymi ruchami przez około 1 minutę, omijając przy tym okolice oczu i ust. Pozostałości żelu i piany zmyć ciepłą wodą. Zalecane jest stosowanie żelu 2-3 razy w tygodniu. Po użyciu peelingu do mycia twarzy, oczyszczona ze zrogowaceń oraz toksyn skóra wchłania składniki odżywcze z kremów z Uzdrowiska Iwonicz

Pojemność: 150 ml

30 innych produktów w tej samej kategorii: