Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

SPOSOBY PŁATNOŚCI W SKLEPIE INTERNETOWYM "ÓSMY KONTYNENT"

Sklep internetowy "Ósmy Kontynent" przewiduje cztery rodzaje płatności. Po ustawieniu adresu i wybraniu sposobu dostawy pojawia się okno "płatności" z listą produktów, podsumowaniem kosztów zakupu i dostawy oraz wyborem płatności. Istnieją cztery możliwości dokonania płatności:

1) Zapłata przelewem - W przypadku dokonania przelewu zamówienie będzie przetwarzane dłużej. Po zaksięgowaniu przelewu na koncie sprzedawcy, odbiorca dostanie wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania przesyłki. Po kliknięciu przycisku "zapłata przelewem" pojawi się nazwa firmy jak i numer konta bankowego. 

2) Zapłata czekiem- W przypadku dokonania zapłaty czekiem zamówienie będzie przetwarzane dłużej. Po zaksięgowaniu przelewu na koncie sprzedawcy, odbiorca dostanie wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania przesyłki. Po kliknięciu przycisku "zapłata przelewem" pojawią się dwie rubryki do uzupełnienia: "Płatne na zlecenie" (wpisać swoje imię i nazwisko) oraz "Wysłać do" (wpisać nazwę firmy i adres). Przy dokonywaniu zapłaty czekiem prosimy wpisać swój identyfikator zamówienia, który pojawi się pod danymi do uzupełnienia.

3) Płatność PayPal- Dokonanie płatności poprzez system PayPal spowoduje, że kwota zapłaty dojdzie od razu do sprzedawcy przez co zamówienie będzie zrealizowane w tym samym dniu. W przypadku wciśnięcia okna "Zapłać z PayPal" pojawi się strona zewnętrzna serwisu PayPal, w której można dokonać płatności za zamówienie.

4) Płatność DotPay-  Dokonanie płatności poprzez system PayPal spowoduje, że kwota zapłaty dojdzie od razu do sprzedawcy przez co zamówienie będzie zrealizowane w tym samym dniu. Po naciśnięciu ikonki "V" po prawej stronie ikonki "DotPay" klient może wybrać preferowany sposób płatności, zalogować się na konto bankowe lub BLIK i dokonać przelewu na konto DotPay Sprzedawcy.