Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

Nowe produkty

Sole i kule kąpielowe Jest 5 produktów

Pokaż 1 - 5 of 5 rzeczy
 • +
  5,30 zł Na sprzedaż

  ​Ciechocińska sól kąpielowa czerwona róża jest produktem naturalnym. Bogata jest w odżywcze mikroelementy takie jak chlorek sodu,znaczne ilości jonów wapnia, magnezu oraz siarczanów i węglowodanów.Zapach soli działa relaksująco i orzeźwiająco. Składniki zawarte w soli łagodzą objawy charakterystyczne dla schorzeń stawów i kości.

  5,30 zł
  Na sprzedaż
 • +
  20,00 zł Na sprzedaż

  ​Sól z Morza Czarnego jest wspaniałym dodatkiem do kąpieli, zawiera duże ilości minerałów i mikroelementów, oczyszcza organizm z toksyn i produktów przemiany materii.  W połączeniu z olejkiem różanym i płatkami róż szczególnie wskazana do pielęgnacji skóry osób cierpiących na łuszczycę, egzemę, trądzik.

  20,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  20,00 zł Na sprzedaż

  Sól z Morza Czarnego jest wspaniałym dodatkiem do kąpieli. Oczyszcza organizm z toksyn i produktów przemiany materii i zawiera duże ilości minerałów i mikroelementów, ważnych dla zdrowia i urody minerałów: wapnia, magnezu, potasu, glinu, jadu, bromu i związków siarki, które występują w soli w wysokim stężeniu.

  20,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  18,00 zł Na sprzedaż

  Wysoko zmineralizowana naturalna solanka lecznicza z Dębowca, uzyskiwana poprzez warzenie (odparowywanie) solanki. Kąpiele w tej soli stymulują proces wymiany jonowej pomiędzy ciałem człowieka a roztworem kąpielowym. Organizm opuszczają toksyny i produkty przemiany materii m.in. mocznik, kwas moczowy, mlekowy, aceton, kreatynina a wchłaniane są...

  18,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  35,00 zł Na sprzedaż

  Sól kąpielowa jodowo-bromowa pozyskiwana naturalnie w Uzdrowisku Rabka to wyjątkowy produkt, dedykowany osobom, które po ciężkim dniu chciałyby odprężyć się w spokojnej kąpieli i zrelaksować swoje ciało. 

  35,00 zł
  Na sprzedaż
Pokaż 1 - 5 of 5 rzeczy