Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

Nowe produkty

Kąpiel Jest 9 produktów

Pokaż 1 - 9 of 9 rzeczy
 • +
  25,00 zł Na sprzedaż

  Hypoalergiczny żel siarczkowy do kąpieli i aromaterapii jest wyprodukowany na bazie wody mineralnej siarczkowo-siarkowodorowej słonej ze źródła "Zuzanna" Las Winiarski k. Buska-Zdroju. Przeznaczony jest do zabiegów relaksujących i pielęgnacyjnych w domu. Kąpiel w tym żelu działa pielęgnująco na zrogowaciałą i suchą skórę łuszczycową.

  25,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  5,30 zł Na sprzedaż

  ​Ciechocińska sól kąpielowa czerwona róża jest produktem naturalnym. Bogata jest w odżywcze mikroelementy takie jak chlorek sodu,znaczne ilości jonów wapnia, magnezu oraz siarczanów i węglowodanów.Zapach soli działa relaksująco i orzeźwiająco. Składniki zawarte w soli łagodzą objawy charakterystyczne dla schorzeń stawów i kości.

  5,30 zł
  Na sprzedaż
 • +
  12,90 zł Na sprzedaż

  ​Mus do kąpieli i pod prysznic dla dzieci, zawierający ponad 99 % składników roślinnych. Wchodzące w skład musu składniki – organiczny ekstrakt rumianku, organiczny ekstrakt bawełny, proteiny pszenicy, prowitamina B5 – zmiękczają skórę i łagodzą podrażnienia skórne.

  12,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  15,20 zł Na sprzedaż

  Płyn dla dzieci, zawierające ponad 99 % składników roślinnych.  Wchodzące w skład  musu  składniki – organiczny ekstrakt rumianku, organiczny ekstrakt bawełny, proteiny pszenicy, prowitamina B5 – zmiękczają skórę, łagodzą i przeciwdziałają podrażnieniom skórnym

  15,20 zł
  Na sprzedaż
 • +
  16,90 zł Na sprzedaż

  ​Zrównoważony kompleks naturalnych olejków eterycznych, mikro-, makroelementów, naturalnych składników mineralnych i witamin niezbędnych dla prawidłowych procesów fizjologicznych. Fitoncydy mają silne działanie bakteriobójcze.

  16,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  20,00 zł Na sprzedaż

  ​Sól z Morza Czarnego jest wspaniałym dodatkiem do kąpieli, zawiera duże ilości minerałów i mikroelementów, oczyszcza organizm z toksyn i produktów przemiany materii.  W połączeniu z olejkiem różanym i płatkami róż szczególnie wskazana do pielęgnacji skóry osób cierpiących na łuszczycę, egzemę, trądzik.

  20,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  20,00 zł Na sprzedaż

  Sól z Morza Czarnego jest wspaniałym dodatkiem do kąpieli. Oczyszcza organizm z toksyn i produktów przemiany materii i zawiera duże ilości minerałów i mikroelementów, ważnych dla zdrowia i urody minerałów: wapnia, magnezu, potasu, glinu, jadu, bromu i związków siarki, które występują w soli w wysokim stężeniu.

  20,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  18,00 zł Na sprzedaż

  Wysoko zmineralizowana naturalna solanka lecznicza z Dębowca, uzyskiwana poprzez warzenie (odparowywanie) solanki. Kąpiele w tej soli stymulują proces wymiany jonowej pomiędzy ciałem człowieka a roztworem kąpielowym. Organizm opuszczają toksyny i produkty przemiany materii m.in. mocznik, kwas moczowy, mlekowy, aceton, kreatynina a wchłaniane są...

  18,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  35,00 zł Na sprzedaż

  Sól kąpielowa jodowo-bromowa pozyskiwana naturalnie w Uzdrowisku Rabka to wyjątkowy produkt, dedykowany osobom, które po ciężkim dniu chciałyby odprężyć się w spokojnej kąpieli i zrelaksować swoje ciało. 

  35,00 zł
  Na sprzedaż
Pokaż 1 - 9 of 9 rzeczy