Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

Stawy i kości Jest 5 produktów

Podkategorie

Pokaż 1 - 5 of 5 rzeczy
 • +
  14,90 zł Na sprzedaż

  Białe mumio (kamienny olej) to unikatowa i bardzo cenna naturalna substancja. Jego właściwości lecznicze są tak obszerne, że może on być stosowany przy wszystkich chorobach. Białe mumio jest szeroko stosowane w medycynie ludowej we Wschodniej Syberii, Mongolii, Chinach, Tybecie i Birmie. 

  14,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  45,00 zł Na sprzedaż

  Środek balneologiczne wyprodukowany na bazie iłów siarczkowych z krymskiej zatoki Siwasz. Środek do okładów, skutecznie łagodzi dolegliwości reumatyczne i działa przeciwzapalnie na nerwy. Polecany do stosowania przeciwko celulitowi i rozstępom. Wygładzają także zmarszczki i wzbogacają skórę o multum wiltamin.

  45,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  13,50 zł Na sprzedaż

  Maść z jadem żmii, żywokostem i rozmarynem. Jad żmiji poprawia mikro krążenie i działa przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie, przyspiesza procesy regeneracji i rewitalizacji. Ekstrakt żywokostu, wchodzący w skład formuły ma wyraźne działanie przy zapaleniu stawów, złamaniach, zwichnięciach oraz wypełnia ubytki w kościach.

  13,50 zł
  Na sprzedaż
 • +
  13,90 zł Na sprzedaż

  Apibil to maść z jadu pszczelego. siedmiopałecznika błotnego i wyciągu z czerwonej papryki. Maść aktywnie rozgrzewa i stymuluje układ krwionośny. Siedmiopalecznik błotny działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. W medycynie ludowej jest wykorzystywany jako środek na obrzęki, zastój krwi i limfy w kończynach dolnych. Ma mocne działanie regenerujące na tkankę...

  13,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  14,90 zł Na sprzedaż

  ​Pełobiszofit tp unikalne połączenie dwóch właściwości leczniczych składników mineralnych biszofitu i peloidu.Kompozycja ta zawiera duże ilości makro-i mikroelementów oraz naturalnych składników, wzmacniających odporność Biszofit ze względu na unikalny skład korzystnie oddziałuje na skórę, układ mięśniowo-szkieletowy, zwiększa mikrokrążenie krwi. Zawiera...

  14,90 zł
  Na sprzedaż
Pokaż 1 - 5 of 5 rzeczy