Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

Nowe produkty

Szampon Jest 4 produktów

Pokaż 1 - 4 of 4 rzeczy
 • +
  18,90 zł Na sprzedaż

  Szampon iwonicki służy do łagodnej pielęgnację każdego rodzaju włosów, podatnych na łupież. Formuła kosmetyku stanowi połączenie naturalnych i tradycyjnych składników, takich jak sól jodowo-bromowa z Iwonicza, naturalnych olejków eterycznych z nanomiedzią, produktem nowoczesnej technologii.

  18,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  14,00 zł Na sprzedaż

  Szampon Uzdrowiskowy Mineralny z Biosiarką-SPA (Dr Duda) jest produkowany na bazie wody mineralnej siarczkowo-siarkowodorowej słonej ze źródła "Zuzanna" Las Winiarski koło Buska-Zdroju i solanki jodkowo-wapniowo-magnezowej. Szampon wzmacnia i odżywia cebulki włosowe, a tak¿e stymuluje odrastanie włosów poprawia ukrwienie skóry głowy.

  14,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  13,80 zł Na sprzedaż

  Szampon ze skrzypem polnym jest kosmetykiem naturalnym, skutecznie myjącym i pielęgnującym włosy i skórę głowy. Ekstrakt z młodych pędów skrzypu polnego wzmacnia włosy, stymuluje ich wzrost oraz hamuje wypadanie, a zawarte w formule białka pszeniczne wnikają głęboko w cebulki i w strukturę włosów regenerując je od wewnątrz.

  13,80 zł
  Na sprzedaż
 • +
  14,90 zł Na sprzedaż

  Głównym składnikiem szamponów jest serwatka mleczna. Substancje zawarte w serwatce mlecznej zbawiennie wpływają na stan skóry i włosów. Proteiny mleczne, lipidy i witaminy odżywiają strukturę włosów, a kwas mleczny i jego związki regulują wydzielanie tłuszczu i usuwają obumarłe komórki. Ekstrakt z łopianu poprawia kondycję włosów i zalecany jest do...

  14,90 zł
  Na sprzedaż
Pokaż 1 - 4 of 4 rzeczy