Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

Kategorie Produktów Jest 14 produktów

Pokaż 1 - 14 of 14 rzeczy
 • +
  59,90 zł Na sprzedaż

  Ekologiczny i biodegradowalny preparat złożony z enzymów oraz flory bakteryjnej, przeznaczony do obiektów inwentarskich dla bydła.

  59,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  59,90 zł Na sprzedaż

  Ekologiczny i biodegradowalny preparat złożony z enzymów oraz flory bakteryjnej, przeznaczony do obiektów inwentarskich- ferm i tuczarni przeznaczonych do hodowli drobiu.

  59,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  59,90 zł Na sprzedaż

  Ekologiczny i biodegradowalny preparat złożony z enzymów oraz flory bakteryjnej, przeznaczony do obiektów inwentarskich dla koni, stadnin, hodowli oraz szkółek jeździeckich.

  59,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  13,90 zł Na sprzedaż

  Biolux kanał jest nowoczesnym środkiem przeznaczonym do eliminowania zatorów w przewodach kanalizacyjnych oraz usuwania nieprzyjemnych zapachów wydobywających się z instalacji sanitarnej. Preparat usuwa nieprzyjemne zapachy, udrażnia system kanalizacyjny przez rozkład tłuszczy i związków organicznych.

  13,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  25,90 zł Na sprzedaż

  Biopreparaty BIOLUX przeznaczone są do udrożnienia kanalizacji poprzez usunięcie nagromadzonych w niej osadów oraz tłuszczy. Regularne stosowany zapobiega odkładaniu się odpadów i tłuszczy w instalacji i zwężaniu się i gniciu rur.

  25,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  25,90 zł Na sprzedaż

  Nowoczesny i ekologiczny biopreparat służący do obróbki i unieszkodliwiania ścieków nieczystości zgromadzonych w szambach, oczyszczalniach ścieków i urządzeniach o podobnym działaniu. Zastosowanie preparatu niweluje przykre zapachy pochodzące z tych urządzeń oraz zapobiega przedostaniu się do gruntu szkodliwych substancji zawartych w nieczystościach z...

  25,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  18,90 zł Na sprzedaż

  Preparat Biosfera stymuluje wzrost roślin, zapewnia czystą wodę oraz równowagę biologiczną pomiędzy rybami a roślinami wodnymi. Efekt czystości wody uzyskujemy w sposób całkowicie ekologiczny, wyselekcjonowane bakterie i enzymy są bezpieczne dla ludzi, ryb, płazów, roślin oraz ptaków pijących wodę z sadzawki.

  18,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  12,90 zł Na sprzedaż

  Ekologiczny środek do zwalczania uciążliwych zapachów i odorów. Biopreparat poprawia warunki sanitarno-higieniczne w różnego typu obiektach: toaletach , kabinach przenośnych , latrynach. Eliminuje przykre zapachy i odory już po 4 godz. od zastosowania. 1 saszetka działa do 3 tygodni !

  12,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  18,90 zł Na sprzedaż

  W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci stworzyliśmy pierwszy na rynku probiotyczny neutralizator higieniczny do piaskownic. Kinder Septic w bezpieczny i naturalny sposób chroni piaskownice i place zbaw. Produkt zawiera kultury dobroczynnych mikroorganizmów probiotycznych, które redukują bakterie obecne w piaskownicach.

  18,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  14,90 zł Na sprzedaż

  Ekologiczny proszek przeznaczony do czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerki . Skuteczny i bezpieczny środek czyszczący dzięki składnikom naturalnym jest w pełni biodegradowalny, antyalergiczny, przyjazny dla środowiska, ludzi oraz zwierząt. 

  14,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  13,90 zł Na sprzedaż

  Ekologiczny preparat przeznaczony do czyszczenia powierzchni kuchennych. Skuteczny i bezpieczny środek czyszczący dzięki składnikom naturalnym jest w pełni biodegradowalny, antyalergiczny, przyjazny dla środowiska, ludzi oraz zwierząt. 

  13,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  14,90 zł Na sprzedaż

  Ekologiczny preparat przeznaczony do czyszczenia łazienek. Skuteczny i bezpieczny środek czyszczący dzięki składnikom naturalnym jest w pełni biodegradowalny, antyalergiczny, przyjazny dla środowiska, ludzi oraz zwierząt. 

  14,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  3,90 zł Na sprzedaż

  Bakteryjno- enzymatyczny preparat do usuwania nieprzyjemnych zapachów powstałych na skutek zagniwania odpadów gromadzonych w koszach i kontenerach na śmieci. Może być stosowany bezpośrednio na odpady w celu zmniejszenia ich objętości. Likwiduje przykre zapachy i rozwój szkodliwych bakterii.

  3,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  17,50 zł Na sprzedaż

  Higieniczny preparat do kuwet zapobiegający chorobom u zwierząt. Skutecznie  blokuje nieprzyjemne zapachy z kuwet. Chroni zwierzęta domowe przed chorobami pasożytniczymi , układu pokarmowego i oddechowego oraz chorób kończyn u zwierząt, a ponadto powoduje rozpad i utylizację odchodów zwierzęcych.

  17,50 zł
  Na sprzedaż
Pokaż 1 - 14 of 14 rzeczy