Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

Nowe produkty

Uspokajająca Jest 7 produktów

Pokaż 1 - 7 of 7 rzeczy
 • +
  11,00 zł Na sprzedaż

  Tradycyjna herbatka owocowo - ziołowa posiada łagodny smak i aromat i skutecznie tonizuje i uspokaja organizm, łagodząc napięcia dnia codziennego. Jest doskonałym uzupełnieniem codziennych, porannych posiłków w naturalne witaminy.

  11,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  12,00 zł Na sprzedaż

  Kawa otrzymywana z ziaren zbóż, zawiera cenne dla organizmu makroelementy, między innymi błonnik, białko, węglowodany, a przy tym nie zawiera tłuszczu. Dzięki owocowi głogu, liściom melisy i szyszce chmielu kawa skutecznie ułatwia uspokojenie się, jak i zasypianie.

  12,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  10,00 zł Na sprzedaż

  ​Herbatka konopna zawierająca szyszki chmielu i kwiatostany konopii siewnej. Wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn i wspomaga przemianę materii. Obniża także poziom cukru we krwi i poprawia krążenie. Polecana na uspokojenie i na sen w związku z zawartością szyszek chmielowych.

  10,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  9,50 zł Na sprzedaż

  Lekka Herbatka Relaksująca w 100% z kwiatostanów konopii siewnej zaleca są do stosowania w przypadkach problemów z napięciami nerwowymj, stresem, niepokojem, nadpobudliwością, bezsenność. Działa uspokajająco, relaksuje i rozluźnia.

  9,50 zł
  Na sprzedaż
 • +
  11,90 zł Na sprzedaż

  Tajemnica długowieczności zawarta jest w recepturze tej unikalnej kompozycji ziół. Skład i proporcje są tak dobrane, aby w sposób łagodny i pozytywny, spowolnić procesy starzenia. Pochodne kwasów trierpenowych, zawarte w składnikach mieszanki mogą mieć pozytywny wpływ na stymulację produkcji kolagenu, a poprzez to wygładzenie i ujędrnienie skóry.

  11,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  6,90 zł Na sprzedaż

  Czerwona herbata z owocem bzu czarnego, kwiatem wrzosu i łuską gryki. Liście czerwonej herbaty charakteryzują się krótkim okresem fermentacji, co oznacza, że napar ma korzenny smak i aromat. Dzięki temu herbata ma więcej polifenoli, które przyspieszają proces odchudzania. Dlatego też herbata czerwona nazywana jest "zabójcą tłuszczu". 

  6,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  6,90 zł Na sprzedaż

  Herbata zielona z rokitnikiem, bratkiem i łuską gryki.  Zielona herbata zawiera w sobie pobudzającą teinę, jednak z drugiej strony jest polecana do uspokojenia się oraz odpoczynku o stresu i napięć emocjonalnych. Obniża ciśnienie krwi, a także wspomaga odchudzanie, Polecana jest również osobom posiadającym problemy z nerkami bowiem przyspiesza wydalanie...

  6,90 zł
  Na sprzedaż
Pokaż 1 - 7 of 7 rzeczy