Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

Nowe produkty

Szybki Obiad Jest 14 produktów

Pokaż 1 - 14 of 14 rzeczy
 • +
  6,50 zł Na sprzedaż

  Bigos myśliwski to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez  środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. Kawałki mięsa wieprzowego z kapustą kiszoną, kiełbasą i boczkiem wędzonym przypominają domowy obiad w szybkiej i wygodnej wersji.  Długi, bo aż dwuletni termin przydatności do...

  6,50 zł
  Na sprzedaż
 • +
  5,90 zł Na sprzedaż

  Mięso wieprzowe i fasola biała w sosie pomidorowym. “Męska rzecz” to solidny, kompletny dobrze doprawiony obiad. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie nie ma warunków, ani czasu do samodzielnego przygotowania posiłków, gdyż nie wymagają specjalnych warunków i przechowywania.

  5,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  6,90 zł Na sprzedaż

  Fasolka po bretońsku to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. Kawałki kiełbasy i boczku wędzonego z białą fasolą i koncentratem pomidorowym łączą domowy smak z wygodą i szybkością przygotowania. 

  6,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  13,00 zł Na sprzedaż

  Pasta z pstrąga złowionego w wodach Oceanu Atlantyckiego. Aromatyczny smak nadaje jej dodatek czerwonego wina Porto, wytwarzanego z winogron zbieranych w dolinie rzeki Douro na północy kraju, w jej środkowym biegu. Smak pstrąga wzbogaca ponadto oliwa z portugalskich oliwek, pomidory i ocet.

  13,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  8,50 zł Na sprzedaż

  Flaki wołowe w rosole to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. Przedżoładki drobiowe z suszonymi warzywami w wywarze drobiowym łączą domowy smak z wygodą i szybkością przygotowania. 

  8,50 zł
  Na sprzedaż
 • +
  7,90 zł Na sprzedaż

  Gołąbki w sosie pomidorowym to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez krzty środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. Kawałki mięsa wieprzowego w białej kapuście i koncentracie pomidorowym łączą w sobie domowy smak z wygodą i szybkością przygotowania.

  7,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  8,50 zł Na sprzedaż

  Gulasz węgierski wieprzowy to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez krzty środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów.  Kawałki mięsa wieprzowego w koncentracie pomidorowym z suszonymi warzywami. Danie przyprawiane paprykami.Łączy w sobie domowy smak z wygodą i szybkością przygotowania.

  8,50 zł
  Na sprzedaż
 • +
  6,90 zł Na sprzedaż

  Wołowo- wieprzowe Klopsy w jarzynach to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. W słoiku znajdują się kawałki mięsa wołowego i wieprzowego w koncentracie pomidorowym z suszonymi warzywami. Danie łączy w sobie domowy smak z wygodą i szybkością...

  6,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  7,50 zł Na sprzedaż

  Kurczak po chińsku z pędami bambusa i grzybami mun, czyli łatwe w przygotowaniu, o prawdziwie domowym smaku. “Męska rzecz” to solidny, kompletny dobrze doprawiony obiad.

  7,50 zł
  Na sprzedaż
 • +
  5,90 zł Na sprzedaż

  To doskonale doprawione i pożywne posiłki, łatwe w przygotowaniu, o prawdziwie domowym smaku. Męska rzecz to solidny, kompletny dobrze doprawiony obiad. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie nie ma warunków, ani czasu do samodzielnego przygotowania posiłków, gdyż nie wymagają specjalnych warunków i przechowywania.

  5,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  5,90 zł Na sprzedaż

   Znana z wyjątkowo starannie dobranych składników ziołowych przyprawa jest idealna do przyprawiania mięs, warzyw, sałatek i ryb.

  5,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  5,00 zł Na sprzedaż

  Pulpety w sosie pomidorowym to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. W słoiku znajdują się kawałki mięsa wołowego i wieprzowego w koncentracie pomidorowym z suszonymi warzywami. Danie łączy w sobie domowy smak z wygodą i szybkością...

  5,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  3,90 zł Na sprzedaż

  Chrupki, doskonale pocięty w regularne, delikatne nitki, niczym nie wybielany, stąd drobne naturalne różnice odcienia.Seler ma najwięcej fosforu wśród warzyw korzeniowych, dużo wapnia, potasu i cynku, a także beta karotenu. 

  3,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  17,00 zł Na sprzedaż

  Węgorz jest jedną z najtłuściejszych ryb – zawiera ponad 25% tłuszczu. To również dość kaloryczny przysmak: sto gram węgorza zawiera 281 kcal, natomiast po uwędzeniu jego kaloryczność wzrasta do 329 kcal. Tłuszcz zawarty w mięsie węgorza jest jednak bardzo zdrowy, dzięki zawartości kwasów omega-3, które chronią organizm przed miażdżycą, nadciśnieniem...

  17,00 zł
  Na sprzedaż
Pokaż 1 - 14 of 14 rzeczy