Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

Nowe produkty

Domowa Apteczka Jest 13 produktów

Pokaż 1 - 13 of 13 rzeczy
 • +
  14,90 zł Na sprzedaż

  Białe mumio (kamienny olej) to unikatowa i bardzo cenna naturalna substancja. Jego właściwości lecznicze są tak obszerne, że może on być stosowany przy wszystkich chorobach. Białe mumio jest szeroko stosowane w medycynie ludowej we Wschodniej Syberii, Mongolii, Chinach, Tybecie i Birmie. 

  14,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  14,90 zł Na sprzedaż

  ​Krem - balsam Hondrotop zawiera chondroitynę, która jest jednym z głównych składników chrząstki stawowej oraz wyciągi z amarantusa i sabelnika. Siarczan chondroityny ogrywa istotną rolę w likwidowaniu tarcia pomiędzy stykającymi się elementami ruchomymi stawu, stymuluje syntezę kwasu hialuronowego oraz wzmacnia chrząstki, ścięgna, wiązadła i skórę.

  14,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  13,90 zł Na sprzedaż

  Krem z arniki i badiagi łagodzący stany pourazowe, kontuzje oraz stłuczenia. Maść zmniejsza obrzęki i ​hamuje zastój limfy dzięki czemu zwiększa się przepływ krwi. Działanie Badiagi, czyli gąbki słodkowodnej) opiera się na stymulacji mikrokrążenia w naczyniach włosowatych (kapilary, zaś arnika łagodzi bóle mięsni, kości oraz stawów.

  13,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  13,90 zł Na sprzedaż

  ​Krem- balsam Kalisia Perełka ukraińskiej firmy Eliksir zawiera przede wszystkim ekstrakty ze złotego wąsa, oraz perełkowca japońskiego. Dzięki zawartości formuły maść wzmacnia elastyczność naczyń krwionośnych oraz odnawia ścianki naczyń włosowatych.Ponadto, maść działa przeciwzapalne oraz przeciwobrzękowo i hamuje krwawienie.

  13,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  13,90 zł Na sprzedaż

  Maść zawierająca w swojej formule mineralną solankę zwaną mumio, która jest silnym biologicznym stymulatorem o wysokim stężeniu mikroelementów, takich jak magnez, żelazo, wapń oraz aminokwasów i witamin. Dodatkowo, zawiera olej rokitnikowy, stymulujący krążenie w warstwach skory.

  13,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  14,90 zł Na sprzedaż

  Preparat zawiera w swoim składzie naturalne substancje o mocnym działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, przeciwobrzękowym oraz regenerującym. Zawiera w składzie wyciąg z siedmiopalecznika błotnego (sabelnik), dzięki czemu to działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. W medycynie ludowej jest wykorzystywany jako środek na obrzęki, zastój krwi i limfy w...

  14,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  14,90 zł Na sprzedaż

  Maść z szunigtem- aktywuje metabolizm; unikatowy ekologicznie czysty minerał. To najdawniejszy z występujących na Ziemi minerałów zawierających węgiel. W odróżnieniu od diamentu i grafitu, posiada niezwykłą matrycę węglową. Molekuły tego węgla są podobne do piłki. Szungit ma właściwości sorpcyjne, katalityczne, antybakteryjne, przeciwzapalne, leczy...

  14,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  14,90 zł Na sprzedaż

  Niezwykle skuteczna maść przeciwbólowa zalecana do stosowania przy bólach stawów; kręgosłupa; mięśni, menstruacyjnych oraz do stosowania po urazach, kontuzjach oraz siniakach. Zawiera żołtnicę pomarańczową, mumio i boswellie.

  14,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  14,50 zł Na sprzedaż

  Maść zawiera w swoim składzie naturalne substancje o mocnym przeciwbólowym, przeciwzapalnym i rozgrzewającym działaniu. Zawiera paprykę czerwoną, która  łagodzi ból, pobudza krążenie krwi i procesy regeneracyjne, sprzyja głębokiemu rozgrzaniu tkanek.Ponadto, zawiera olej terpetynowy oczyszczony uzyskiwany jest z sosny zwyczajnej.

  14,50 zł
  Na sprzedaż
 • +
  15,90 zł Na sprzedaż

  Maść z wyciągiem z kwasu mrówkowego stosowany jest do łagodzenia schorzeń reumatycznych. Skutecznie łagodzi dolegliwości stawowe. Maść z kwasu mrówkowego w medycynie ludowej Chin od stuleci jest jet stosowana jako środek przeciwzapalny i przeciwobrzękowy.

  15,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  13,90 zł Na sprzedaż

  Klasyczny środek medycyny ludowej przy leczeniu ropnych zapaleń, trądziku, podrażnień skóry lub w przypadku leczenia trudno gojących się ran, w tym odmrożeń, owrzodzeń i oparzeń. Huba zawiera do 12,3% popiołu- źródła cennych mikroelementów- tlenku krzemu,glinu, wapnia, magnezu, potasu, cynku, miedzi i manganu.

  13,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  14,90 zł Na sprzedaż

  ​Pełobiszofit tp unikalne połączenie dwóch właściwości leczniczych składników mineralnych biszofitu i peloidu.Kompozycja ta zawiera duże ilości makro-i mikroelementów oraz naturalnych składników, wzmacniających odporność Biszofit ze względu na unikalny skład korzystnie oddziałuje na skórę, układ mięśniowo-szkieletowy, zwiększa mikrokrążenie krwi. Zawiera...

  14,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  14,95 zł Na sprzedaż

  Maść z siedmiopalecznika błotnego (sabelnika) działa przeciwzapalne i przeciwbólowo, zapewnia długotrwałe działanie rozgrzewające oraz odnawia i wzmacnia tkankę chrząstną, Dodatkowo, łagodzi ból związany z chorobami układu mięśniowo-szkieletowego i zwiększoną aktywnością fizyczną i polepsza mikrokrążenie w stawach.

  14,95 zł
  Na sprzedaż
Pokaż 1 - 13 of 13 rzeczy