Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

Nowe produkty

Tabletki Jest 6 produktów

Pokaż 1 - 6 of 6 rzeczy
 • +
  15,00 zł Na sprzedaż

  ​Chlorella jest bogatym źródłem chlorofilu, żelaza, cynku, białek i witaminy B12. Jest najbogatszym znanym źródłem chlorofilu,a także wiele rzadkich mikro i makro elementów. 60 procent jej składu stanowi białko. Białko chlorelli zawiera dziewiętnaście aminokwasów, w tym aminokwasy egzogenne, których nie produkuje nasz organizm.

  15,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  11,00 zł Na sprzedaż

  Inulina- jest rozpuszczalnym błonnikiem pokarmowym z korzenia cykorii. Nie zawiera mleka, glutenu, jaj i soi. Jest naturalnym prebiotykiem, co oznacza, że stymuluje rozwój bakterii probiotycznych, które wykazują dobroczynne oddziaływanie w organizmie. Jest naturalnym składnikiem żywności, do stosowania w szerokim zakresie temperatur.

  11,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  49,90 zł Na sprzedaż

  Kombucha- płynny koncentrat z  grzyba herbaciany. Naturalny prebiotyk: kolonia bakterii i specjalnej kultury drożdże. Zawiera kwasy organiczne, m.in. kwas octowy, mlekowy i glukonowy, witaminy z grupy B, witaminę C oraz cynk, magnez i żelazo.

  49,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  16,00 zł Na sprzedaż

  MUMIO osadza się w postaci nalotów skalnych w trudno dostępnych jaskiniach i rozpadlinach gór Tien Szan na wysokości 3000-5000 m n.p.m. „Mumio oczyszczone” otrzymuje się w skutek wielokrotnego oczyszczania naturalnych formacji mineralno-organicznych.

  16,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  24,90 zł Na sprzedaż

  Olej z ostropestu ma właściwości przeciwzapalne, stymulujące rozwój i regenerację komórek wątrobowych. Jest też silnym przeciwutleniaczem, chroni komórki wątrobowe przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. 

  24,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  17,00 zł Na sprzedaż

  Spirulina to rodzaj alg, bogatych w białko, zawiera go 4 razy więcej niż taka sama ilość mięsa.Zawiera cenne aminokwasy egzogenne oraz beta karoten i witaminę A. Jest także obfitym źródłem beta-karotenu oraz  kwasu gamma-linolenowy (GLA), który jest kluczowym kwasem tłuszczowym redukującym cholesterol, a także zapobiegającym nadciśnieniu i chorobom serca.

  17,00 zł
  Na sprzedaż
Pokaż 1 - 6 of 6 rzeczy