Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

Nowe produkty

Oliwy i oleje Jest 5 produktów

Pokaż 1 - 5 of 5 rzeczy
 • +
  6,50 zł Na sprzedaż

  Ocet z ekologicznych jabłek, który pod wpływem fermentacji tlenowej zamieniały się w wysoko gatunkowy ocet cydrowy. Ocet jabłkowy od wieków gości w wielu tradycyjnych polskich domach. Dzięki wspaniałym właściowościom ma zastosowanie w kuchni.

  6,50 zł
  Na sprzedaż
 • +
  5,00 zł Na sprzedaż

  Ocet otrzymany z kwasu jabłkowego w biologicznym procesie fermentacji. Wyśmienity dodatek do przyprawiania potraw- sałatek, barszczu, ryb. Można go używać również do sosów zimnych oraz jako środka konserwującego do owoców i warzyw.

  5,00 zł
  Na sprzedaż
 • +
  2,50 zł Na sprzedaż

  Ocet otrzymany ze spirytusu w biologicznym procesie fermentacji octowej. Ocet spirytusowy można stosować do produkcji różnego rodzaju potraw domowych, sałatek, ogórków, papryki, pieczarek grzybów marynowanych, śledzi oraz innych ryb i warzyw..

  2,50 zł
  Na sprzedaż
 • +
  15,90 zł Na sprzedaż

  Ostropest  to starożytne ziele pochodzące z Samarii i niektórych części Izraela. Stosowane od tysiącleci jako środek leczniczy na wątrobę. Preparaty z ostropestu obniżają poziom cukru we krwi u cukrzyków, normalizują poziom cholesterolu oraz zapobiegają powstawaniu kamieni nerkowych.

  15,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  24,90 zł Na sprzedaż

  Olej z ostropestu ma właściwości przeciwzapalne, stymulujące rozwój i regenerację komórek wątrobowych. Jest też silnym przeciwutleniaczem, chroni komórki wątrobowe przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. 

  24,90 zł
  Na sprzedaż
Pokaż 1 - 5 of 5 rzeczy