Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

Nowe produkty

Maść Jest 5 produktów

Pokaż 1 - 5 of 5 rzeczy
 • +
  13,90 zł Na sprzedaż

  ​Żel mineralny naturalny z efektem chłodzącym BISZOFIT POŁTAWSKI (BISHOVIT) wydobywany jest w Regionie Połtawskim na Ukrainie. Jest koncentratem elementów mineralnych, które powstały w wyniku wyparowania wody z Morza Prehistorycznego. Balsam szybko chłodzi skórę, łagodzi stan pourazowy, ma wyraźne działanie przeciwobrzękowe oraz zapobiega powstawaniu...

  13,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  14,90 zł Na sprzedaż

  Unikalny krem-balsam maklura działa przeciwzapalne, przeciwbólowo i uspokajająco. Maklura wzmacnia naczynia krwionośne, przyspiesza krążenie krwi, usuwa skutki urazów, rozciągnięć wiązadeł, złamań kości.Ponadto, są bardzo skuteczne przy zapaleniach stawów. Składniki formuły to żółtnica pomarańczowa- krzew rosnący w Ameryce Północnej, który zawiera dużą...

  14,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  13,90 zł Na sprzedaż

  Maść zawierająca w swojej formule mineralną solankę zwaną mumio, która jest silnym biologicznym stymulatorem o wysokim stężeniu mikroelementów, takich jak magnez, żelazo, wapń oraz aminokwasów i witamin. Dodatkowo, zawiera olej rokitnikowy, stymulujący krążenie w warstwach skory.

  13,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  13,90 zł Na sprzedaż

  Klasyczny środek medycyny ludowej przy leczeniu ropnych zapaleń, trądziku, podrażnień skóry lub w przypadku leczenia trudno gojących się ran, w tym odmrożeń, owrzodzeń i oparzeń. Huba zawiera do 12,3% popiołu- źródła cennych mikroelementów- tlenku krzemu,glinu, wapnia, magnezu, potasu, cynku, miedzi i manganu.

  13,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  13,90 zł Na sprzedaż

  Maść z wyciągiem kasztanowca- rośliny, która zawiera flawonoidy, garbniki. Dzięki nim, maść uszczelnia ściany naczyń włosowatych i zwiększa ich przepuszczalność do stanu normalnego, zmniejszając kruchość naczyń. Usprawnia także przepływ krwi w naczyniach żylnych. Hamuje krzepliwość krwi i przeciwdziała powstawaniu zakrzepów wewnątrznaczyniowych.

  13,90 zł
  Na sprzedaż
Pokaż 1 - 5 of 5 rzeczy