Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

Nowe produkty

Dania gotowe Jest 10 produktów

Pokaż 1 - 10 of 10 rzeczy
 • +
  6,50 zł Na sprzedaż

  Bigos myśliwski to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez  środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. Kawałki mięsa wieprzowego z kapustą kiszoną, kiełbasą i boczkiem wędzonym przypominają domowy obiad w szybkiej i wygodnej wersji.  Długi, bo aż dwuletni termin przydatności do...

  6,50 zł
  Na sprzedaż
 • +
  5,90 zł Na sprzedaż

  Mięso wieprzowe i fasola biała w sosie pomidorowym. “Męska rzecz” to solidny, kompletny dobrze doprawiony obiad. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie nie ma warunków, ani czasu do samodzielnego przygotowania posiłków, gdyż nie wymagają specjalnych warunków i przechowywania.

  5,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  6,90 zł Na sprzedaż

  Fasolka po bretońsku to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. Kawałki kiełbasy i boczku wędzonego z białą fasolą i koncentratem pomidorowym łączą domowy smak z wygodą i szybkością przygotowania. 

  6,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  8,50 zł Na sprzedaż

  Flaki wołowe w rosole to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. Przedżoładki drobiowe z suszonymi warzywami w wywarze drobiowym łączą domowy smak z wygodą i szybkością przygotowania. 

  8,50 zł
  Na sprzedaż
 • +
  7,90 zł Na sprzedaż

  Gołąbki w sosie pomidorowym to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez krzty środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. Kawałki mięsa wieprzowego w białej kapuście i koncentracie pomidorowym łączą w sobie domowy smak z wygodą i szybkością przygotowania.

  7,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  8,50 zł Na sprzedaż

  Gulasz węgierski wieprzowy to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez krzty środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów.  Kawałki mięsa wieprzowego w koncentracie pomidorowym z suszonymi warzywami. Danie przyprawiane paprykami.Łączy w sobie domowy smak z wygodą i szybkością przygotowania.

  8,50 zł
  Na sprzedaż
 • +
  6,90 zł Na sprzedaż

  Wołowo- wieprzowe Klopsy w jarzynach to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. W słoiku znajdują się kawałki mięsa wołowego i wieprzowego w koncentracie pomidorowym z suszonymi warzywami. Danie łączy w sobie domowy smak z wygodą i szybkością...

  6,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  7,50 zł Na sprzedaż

  Kurczak po chińsku z pędami bambusa i grzybami mun, czyli łatwe w przygotowaniu, o prawdziwie domowym smaku. “Męska rzecz” to solidny, kompletny dobrze doprawiony obiad.

  7,50 zł
  Na sprzedaż
 • +
  5,90 zł Na sprzedaż

  To doskonale doprawione i pożywne posiłki, łatwe w przygotowaniu, o prawdziwie domowym smaku. Męska rzecz to solidny, kompletny dobrze doprawiony obiad. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie nie ma warunków, ani czasu do samodzielnego przygotowania posiłków, gdyż nie wymagają specjalnych warunków i przechowywania.

  5,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  5,00 zł Na sprzedaż

  Pulpety w sosie pomidorowym to danie gotowe, które powstaje na bazie wyłącznie naturalnych, wyselekcjonowanych składników, bez środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. W słoiku znajdują się kawałki mięsa wołowego i wieprzowego w koncentracie pomidorowym z suszonymi warzywami. Danie łączy w sobie domowy smak z wygodą i szybkością...

  5,00 zł
  Na sprzedaż
Pokaż 1 - 10 of 10 rzeczy