Naturalne kuracje
Darmowa dostawa od 250 zł
 Promocje dla stałych klientów
 Kontakt Szybki i prosty

Napoje Jest 5 produktów

Pokaż 1 - 5 of 5 rzeczy
 • +
  10,80 zł Na sprzedaż

  To kakao w proszku charakteryzuje znakiem Fairtrade. Jest uzyskiwany poprzez przetwarzanie ziaren kakao z plantacji w Ameryce Łacińskiej, gdzie są uprawiane zgodnie z międzynarodowymi standardami sprawiedliwego handlu. Naturalne kakao bez dodatku cukru. Idealne do pieczenia, gotowania oraz sporządzania odżywczych napojów.

  10,80 zł
  Na sprzedaż
 • +
  4,90 zł Na sprzedaż

  Cheqio Precision Drink to mała i zgrabna puszka (150ml) pysznego napoju, który ma za zadanie pomóc CI skoncentrować uwagę w najtrudniejszych chwilach, nie wywołując przy tym żadnych skutków ubocznych. Naturalne pobudzenie dzięki kombinacji składników stewii zamiast cukru i kofeiny.

  4,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  49,90 zł Na sprzedaż

  Kombucha- płynny koncentrat z  grzyba herbaciany. Naturalny prebiotyk: kolonia bakterii i specjalnej kultury drożdże. Zawiera kwasy organiczne, m.in. kwas octowy, mlekowy i glukonowy, witaminy z grupy B, witaminę C oraz cynk, magnez i żelazo.

  49,90 zł
  Na sprzedaż
 • +
  4,80 zł Na sprzedaż

  Ten delikatny w smaku sok sporządzony został z dojrzewających na słońcu pomidorów, z zachowaniem zasad kuchni pięciu przemian. Smak świeżych pomidorów, podkreślony przyprawami i odrobiną syropu z agawy, będą miłym zaskoczeniem dla podniebienia każdego smakosza.

  4,80 zł
  Na sprzedaż
 • +
  7,60 zł Na sprzedaż

  Ten delikatny w smaku sok sporządzony został z dojrzewających na słońcu pomidorów, z zachowaniem zasad kuchni pięciu przemian. Smak świeżych pomidorów, podkreślony przyprawami i odrobiną syropu z agawy..

  7,60 zł
  Na sprzedaż
Pokaż 1 - 5 of 5 rzeczy